Úvod  » služby

SLUŽBY

ČIŠTĚNÍ A REVIZE KOMÍNŮ

ČIŠTĚNÍ A REVIZE KOMÍNŮ

 

Čištění komínů: pravidelné čištění všech druhů komínů na všechny druhy paliv, vystavení protokolu o vyčištění spalinové cesty dle NV. č. 320/2015 Sb. přílohy č. 2, vybírání mechanických nečistot a kondenzátů.

Povinné pravidelné kontroly spalinových cest dle NV. č. 320/2015 Sb. posouzením: bezpečného umístění hořlavé stavební konstrukce, materiálu a předmětu v návaznosti na konstrukční provedení spalinové cesty a připojeného spotřebiče paliv. Posouzením komínu, zejména z hlediska jeho požární bezpečnosti a provozuschopnosti. Posouzením volného a bezpečného přístup ke komínu, k jeho vymetacím, čisticím a kontrolním místům. Samozřejmostí je vystavení protokolu o kontrole spalinové cesty dle NV. č. 320/2015 Sb. přílohy č. 2 s platností jeden rok od data vystavení.

 

Povinné roční kontroly se provádějí každý rok společně s čištěním komínů a provádí je kominík.

 

 

Více informací

KOMÍNY NA KLÍČ

 

Nabízíme: pomoc se správnou volbou komínu a jeho umístěním. Cenovou kalkulaci zvoleného komínu. Dopravu komínu až na stavbu. Kompletní montáž komínu a příslušenství (komínové stříšky, kotevní a statické sady). Zajištění revizní zprávy spalinových cest. Servis - povinné pravidelné roční kontroly a čištění komínu dle NV. č. 320/2015 Sb.

 

Materiál, doprava i montáž se sníženou 15% daní. Cenová kalkulace ZDARMA.

 

 

Více informací

Komíny na klíč

Dodatečná stavba komínu

DODATEČNÁ STAVBA KOMÍNŮ

 

Nabízíme: pomoc se správnou volbou komínu a jeho umístěním. Cenovou kalkulaci zvoleného komínu. Vytvoření pevného základu pro komín. Dopravu komínu až na stavbu. Kompletní montáž komínu a doplňků (komínové stříšky, kotevní a statické sady). Finální povrchovou úpravu (+zateplení). Zajištění revize spalinové cesty

 

 

Více informací

REKONSTRUKCE A VLOŽKOVÁNÍ

 

Rekonstrukce komínů: nabízíme pomoc se správnou volbou typu rekonstrukce komínu. Zajistíme demoliční a úklidové práce a likvidaci odpadu. Zajistíme zprostředkování frézování a vložkování komínu, montáž nové části komínu a finální úpravu povrchu komínu (+zateplení). Zajistíme montáž příslušenství (komínové stříšky, kotevní sady)

Vložkování komínů: zajistíme provedení sondy do komínu a návrh vhodné sanace. V případě nutnosti frézování komínů. Vložkování komínů nerezovými, hliníkovými nebo plastovými vložkami. Možnost použití flexi vložek pro uhýbané komíny. Vystavení revize spalinových cest

 

 

Více informací

Rekonstrukce a vložkování komínů

3D návrh krbů

3D NÁVRHY KRBŮ

 

Snažíme se, aby byla vaše krbová obestavba přesně podle vašich představ. Proto vám před realizací vytvoříme 3D návrh krbu s vaším interiérem.

 

Je pro vás těžké si vaší krbovou obestavbu představit v reálu? Vytvoříme vám 3D návrh, kde si pak můžeme popsat jednotlivé možnosti krbové obestavby.

 

 

Více informací

STAVBA KRBŮ

 

Krb je topidlo, které má za úkol zajišťovat teplo Vašeho domova. Konstrukce krbu je pevná. Dřívější trend otevřených krbů s otevřenými ohnišť je již dávno pryč a to především kvůli nízké účinnosti okolo 15%. V současné době se zvyšují nároky uživatelů na vyšší účinnost a menší spotřebu paliva krbů. Trendem dnešní doby jsou teplovzdušné krby, které mají přívod externího vzduchu z vně objektu. Díky tomu je možné stavět krby i do nízkoenergetických a pasivních domů. Tento uzavřený systém je v současné době nejefektivnější a mezi uživateli nejvíce oblíbený.

 

Zabýváme se nejen obestavbou teplovzdušných krbových vložek, ale i teplovodních krbových vložek a obestavbou akumulační.

 

Nabízíme Vám stavbu krbů dle Vašich požadavků a představ, ale zároveň dle parametrů objektu.

 

 

Více informací

Stavba krbů


Komíny Kašpar

 

Ing. Michal Kašpar

 

K. Kovařovice 1315/1

 

370 07 České Budějovice 7

 

IČ: 88502325, DIČ: CZ8607081362

 

 

 

Kontakt:

 

Tel: +420 724 232 635

 

E-mail: info@kominy-kaspar.cz

 

Otevírací doba:

 

PO - PÁ po předchozí domluvě

na tel. čísle +420 724 232 635

SO, NE a státní svátky - ZAVŘENO

 

Sociální sítě:

 

facebook.png (979 b)

 

 

Sjednat schůzku