Úvod  » kontakt  » o firmě


O firmě

Jsme specializovaná firma zabývající se prodejem a montáží komínových systémů vhodných pro rodinné domy, bytové domy, chaty, ale i dřevostavby, pasivní a nízkoenergetické domy či průmyslové objekty. Mezi další naše služby patří stavba krbů, zakázková výroba a prodej komínových stříšek a komínových nástavců.

 

Provádíme i veškeré kominické práce jako čištění komínů, povinné roční kontroly komínůvložkování komínů nebo dodatečné napojení sopouchů a dvířek komínů.

 

Specializujeme se na dodatečné stavby komínů do stávajících objektů, ale montujeme i nové komíny na klíč do novostaveb. Při stavbě komínů klademe důraz na kompletní řešení celé spalinové cesty od spotřebiče až po komín a to včetně přívodu spalovacího vzduchu pro spotřebič.

 

Poradíme Vám se správnou volbou komínu a jeho umístěním. Vypracujeme cenovou kalkulaci zvoleného komínu. Zařídíme dopravu komínu až na stavbu. Provedeme kompletní montáž komínu. Nabídneme Vám vhodné komínové příslušenství, jako jsou komínové stříšky, kotevní sady do krovu nebo sady pro statické zajištění komínu a zprostředkujeme revizi komínu.

 

rekonstrukce komínu zprostředkujeme frézování a vložkování. Případně provedeme demolici starého komínu, včetně likvidace odpadu a stavbu nového komínu.
E-mail: info@kominy-kaspar.cz
Copyright © 2012 - 2023 Komíny Kašpar - Dodávka komínů na klíč | Webdesign: Eva Podzimková