Úvod  » produkty  » komínové stříšky, hlavice, nástavce a ventilátory  » komínové stříšky


Komínové stříšky

Funkce komínových stříšek

Komínové stříšky slouží především k ochraně komínového průduchu před deštěm a sněhem a jsou i zajímavým architektonickým doplňkem Vašeho komínu.  Komínové stříšky jsou navrženy a vyrobeny tak, aby nesnižovaly komínový tah a nezhoršovaly funkci komínu.

Komínové stříšky jsou určeny pro všechny typy  komínů např. SCHIEDELEKOCIKOHELUZROHR-KAMIN, BLK, EFFE DUE, ale i klasické zděné komíny.

 

Výhody komínových stříšek

Materiál

Rám stříšky je vyroben z pásové oceli 4x40mm a je žárově zinkovaný. Stříška je vyrobena z nerezového plechu o tloušťce 0,8 a 1mm. Stříška je spojena s rámem pomocí nerezových šroubů a matic M4. Po domluvě je možné stříšky vyrobit i z mědi či oceli a nalakovat dle vzorníku RAL.

 

Montáž a doprava

Vámi vybranou komínovou stříšku Vám dovezeme až domů a namontujeme nebo stříšku zašleme kurýrní službou po celé České republice. Po domluvě je možné i osobní převzetí v Českých Budějovicích. *

 

V souladu s normou ČSN 34 1390 doporučujeme komínovou stříšku přizemnit jako ochranu před bleskem. Výrobce nezodpovídá za škody způsobené neodbornou instalací komínové stříšky.

 

VSTUP DO E-SHOPU

Vsuvka hranatá se zaoblenými rohyVsuvka hranatá se zaoblenými rohyVsuvka hranatá se ostrými rohyVsuvka hranatá se ostrými rohyVsuvka odklopnáVsuvka odklopnáVsuvka kulatá nízkáVsuvka kulatá nízkáVsuvka kulatá prodlouženáVsuvka kulatá prodlouženáKomínová stříška typ "A" 50 x 50cmKomínová stříška typ "A" 50 x 50cmKomínová stříška typ "O" 50x50cmKomínová stříška typ "O" 50x50cmKomínová stříška typ "Napoleon" 50x50cmKomínová stříška typ "Napoleon" 50x50cmCopyright © 2012 - 2018 Komíny Kašpar - Dodávka komínů na klíč | Webdesign: Eva Podzimková